Спортклуб


В здоровому тілі здоровий дух!

Етно-велнес готель «УнгварЪскій» запрошує вас до найкращого в місті спортклубу, де кожен зможе досягти чудової фізичної форми та емоційного комфорту! 
До ваших послуг комплекс площею 400 м2, куди входять: 
Тренажерний зал – обладнаний професійними тренажерами, за допомогою яких ви маєте можливість розвивати та тренувати всі м’язи та їх групи. Під керівництвом наших інструкторів та на основі рекомендацій дієтолога ви дуже швидко відчуєте на собі результативність занять у залі. 
В ціну абонементу входить розробка індивідуальних програм та супроводження.  
Фітнес зал – просторе приміщення для занять спортивними танцями, східними єдиноборствами, йогою, шейпінгом, ЛФК.  
Зали спортклубу оснащені найсучаснішим спортивним обладнанням, татамі, системами вентиляції, кондиціюванням, звуковою та візуальною технікою. Поряд приміщення для переодягання та душові.  
Спеціальна пропозиція для представників ділової частини населення м. Ужгород: На базі всебічного медичного огляду (кардіолог, дієтолог, імунолог, спортивний інструктор) та побажань гостя розробляється індивідуальна програма тренувань, що також включає в себе рекомендації по харчуванню та відпочинку. Протягом тренувального періоду здійснюється контроль за всіма показниками і відбувається кореляція навантажень. Також, для більш глибокого розуміння організму людини, проводиться тренінг: фізіологія людини, зв’язок хвороб з відсутністю фізичних навантажень, види фізичних навантажень, психологія тренувань, загартовування, харчування, баня (релаксація після навантажень), рекомендації по вживанню води (проблеми зневоднення організму), синхронізація різних видів навантажень, синдром хронічної втоми.

Ми гарантуємо краще самопочуття, більшу витривалість, сильніші м’язи, красивіші форми і чудовий настрій