УнгварЪска купіль


Трохи історії. Коли Ференцу Егрі, власнику ливарного заводу в Малих Геєвцях, запропонували вилити спеціальний чан для готелю „УнгварЪскій” для води, він був щиро здивований, адже його основними замовниками були церковні громади, для яких його мануфактура виготовляла дзвони. У 1876 році, чан було встановлено у спеціально збудованому для цього приміщенні. За свій історичний вік чан, разом з готелем, пережив Австро-Угорську імперію, Угорську буржуазну республіку (саме тоді в готелі розміщувався штаб гусарського полку), Чехословацьку республіку, Угорську монархію, Радянський Союз, і тепер саме у ньому ви маєте можливість відчути на собі цілющі властивості "УнгварЪскої купелі".

Купання в чанах було відоме закарпатцям із давніх-давен. Користь від таких ванн не підлягала сумніву, адже окрім простого очищення організму, вода чудово впливає на загальний тонус, потовиділення, розм’якшує епідерміс, покращує дихання шкіри, та насичує її через відкриті пори необхідними мінералами, а також покращує роботу кровоносної системи. За рахунок маси та спеціально розрахованої форми чану тепло, накопичується при підігріві води, передається організму рівномірно і проникає вглиб тіла, прогріваючи внутрішні органи, підсилюючи загальний ефект від купання. Поряд із чаном розташовано діжку з холодною водою для поціновувачів контрастних відчуттів.

Унікальні процедури, які ми пропонуємо, значно покращать ваше самопочуття, а головне – дозволять повноцінно відпочити від повсякденних справ і створять чудовий настрій на довгий час.