Баня

Ідіть в баню!
Банний комплекс етно-велнес готелю "УнгварЪскій"
Баня. Этно-велнесс отель "УнгварЪскій" (Ужгород)
Дві окремі парні зони нашого етно-велнес готелю створені золотими руками майстрів-банщиків традиційним закарпатським способом. В «Бані № 1» можуть одночасно відпочивати до 5 гостей – вона ідеально підійде для сімейного відпочинку. Тут на вас чекає незабутній відпочинок та басейн із завжди свіжою, цілющою холодною мінеральною водою «УнгварЪска мінеральна», запашні карпатські трав`яні чаї, аромо-оліїї, карпатський мед.
«Баня № 2» - чудове місце для відпочинку у великій компаніїї – парна, розрахована на 20 осіб. Віники (березові, дубові, трав’яні та хвойні) та банні солодощі (чорнослив, волоські горіхи, родзинки в меду), трав’яні та медові настоянки та спелео-терапія – соляна камера штучного мікроклімату – це незабутні враження, оздоровлення та відпочинок.
- Карпатська баня. Традиції угорців та словаків, румунів та українців, кельтів та даків, гуцулів та русинів, Карпатські гори та Панонська низовина, багатство лісів та рік, цілющі трави та базальтові породи, гірський лід та мінеральна вода дали змогу нам створити на базі всіх цих поєднань оригінальну і неповторну карпатська баню.
- Гуцульська баня. Контраст температур в гуцульській бані чудово впливає на потовиділення та еластичність шкіри: розм’якшує епідерміс та знімає ороговілий шар, покращує дихання шкіри. Споживання під час процедури великої кількості мінеральної води «УнгварЪської» призводить до очищення пор шкіри, активізує роботу потових залоз та виводить токсини, шлаки і підшкірний жир, а також покращує роботу кровоносної системи.

Далі >>>